Prihlásený:                    Admin sekcia       Odhlásiť

Referencie

 • Ivica Snitková

  Ivica Snitková

  MLK Coach and visual merchandiser

  Oliver je veľmi profesionálny a vzdelaný tréner, navyše veľmi ochotný za každých okolností. Každá hodina s ním, strávená cvičením bola vždy príjemným zážitkom. Pre mňa, ako klienta to bolo vždy dôležité, pretože tréning mi dodal nielen energiu, ale aj príval dobrej nálady. Vždy som mala problémy s chrbticou v dôsledku zlého držania tela a samozrejme s tým prichádzali aj bolesti. Cvičenie s Oliverom mi pomohlo "naštartovať " moje telo, zlepšila sa mi nielen kondícia, ale aj držanie tela. Bolesti úplne odzneli za čo som nesmierne vďačná. Naučil ma nielen správne cvičit, ale aj zdravo sa stravovať. Zostavil mi ideálny jedálnicček na mieru, podľa ktorého sa stravujem už niekoľko mesiacov. Cvičíme spolu už vyše roka a na každý jeden tréning sa vždy veľmi teším. A tu je moja premena a jedno veľké ĎAKUJEM

 • Mária Strašilová

  Mária Strašilová

  Na dôchodku, po operácií bedrového kĺbu

  Ako 76 – ročná som musela podstúpiť operáciu bedrového kĺbu. Napriek tomu, že som absolvovala niekoľko týždňovú rehabilitáciu, predpísanú lekárom, sa mi stuhnutosť v stehne a bolesti v slabinách nezlepšovali, čo sa mi odrážalo aj pri chôdzi. Po pravidelnom 2 – mesačnom odbornom cvičení s fyzioterapeutom a trénerom Oliverom sa môj stav začal zlepšovať a teraz môžem konštatovať, že je moja chôdza plynulejšia a ľahšia, za čo môžem poďakovať jeho odbornému, inteligentnému a trpezlivému prístupu k môjmu zdravotnému stavu. Dokonca sa mi podarilo zhodiť už 4 kg z váhy, ktorú som pribrala po operácií. Ďakujem!

 • Janka Brathová

  Janka Brathová

  Majsterka SR v golfe, učiteľka v materskej škole

  K Oliverovi som prišla po školení, keďže som športovkyňa a veľa trénujem a bolí ma chrbát. Na jeho školení "Funkčná diagnostika" ma veľa naučil. Viem sa správne vystrečovať, naučiľ ma ako diagnostikovať skrátené svaly. A ako športovec som neváhala osloviť Olivera, prišla som za ním s tým, že mám skrátený stehenný sval a bolesti v krížoch, keďže ich preťažujem ako golfistka. Mojím cieľom bolo posilniť hlavne hornú časť tela, chrbtové a brušné svaly. Problémy mám hlavne v chrbte v hornej časti aj dolnej časti, ochabnuté medzilopatkové svaly, skrátený stehený sval a stiahnuté prsné svaly, ktoré mi sťahujú ramená dopredu, čo je dôsledkom môjho zamestnania. Fitness centrum navštevujem pravidelne, nielen kvôli napraveniu mojej chrbtice a pre zdravie, ale aj kvôli tomu, že ma to baví. Výsledky už na sebe vidím a hlavne aj cítim. Pôvodne som plánovala s trénerom cvičiť zopár mesiacov, kým sa nenaučím správnym technikám. Dnes viem, že s ním je to oveľa lepšie. Oliver má pre mňa vždy nachystaný zaujímavý tréning a hlavne mi stále dodáva odhodlanie a silu. Vďaka nemu (a samozrejme aj sebe) sa cítim oveľa lepšie a každým zvládnutým tréningom mám zo seba lepší pocit. Po pár treningoch sa to zlepšilo a ja som mala úsmev na tvári, bola som plná energie a bez bolesti. Na Olivera neplatí žiadne už nevládzem, či nedá sa, neviem, práve naopak nikdy ho ničím neukecáte. Neplatí na neho nič okrem podstivo odvedenej práce vo fitku. Avšak jeho prísny, štrukturovaný a vždy dobre a zaujímavo pripravený tréning mi dnes pomáha k tomu, aby ma pri mojom zamestnatní už nebolela chrbtica a mala som vyvážene spevnené svalstvo na celom tele. Naučil ma ako správne cvičiť, ako sa správne vystrečovať a ako pracovať na sebe. Odkedy som začala trénovať s Oliverom, staviam sa k tomu úplne inak. Neustále ma motivuje, pomáha mi prekonať únavu. Aj vtedy, keď mám lenivý deň a najviac sa mi nechce, dokáže ma povzbudiť a tak pozitívne ma naladiť, že moja lenivosť ide okamžite bokom. Nedá sa to vôbec porovnať s tým, keď som cvičila sama. Naučil ma ako správne technicky cvičiť, správnej životospráve a toto budem využívať už celý môj život. Oliver vie vždy podporiť,vypočuť, motivovať. Má na mňa dobrý vplyv, veľa ma naučil,pomohol mi nebáť sa a ísť si za svojím, využiť svoj čas naplno. Odkedy cvičím s Oliverom, tak sa mi začalo viac dariť aj v živote. Oliver, ďakujem bez teba by som to NEDALA!!

 • Iveta R.

  Iveta R.

  Práca v administratíve

  S cieľom zmierniť až odstrániť bolesti chrbta, spevniť telo a podporiť rast svalovej hmoty vo vybraných partiách som sa rozhodla osloviť skúseného trénera na zabezpečenie odborného dohľadu nad mojím cvičením. Pomoc som potrebovala najmä pri vysvetlení metodiky a spresnení rozsahov prevedenia jednotlivých cvikov. Oliver je k svojim zverencom profesionálny, trpezlivý a korektný. Ku každému pristupuje individuálne a venuje mu svoju sústredenú pozornosť, s cieľom čo najviac mu pomôcť v napĺňaní očakávaní a zámerov, s ktorými do fitka príde. Časom presne zistí, čo na koho platí a aplikuje to pri cvičení, za účelom získať z každého tréningu maximum a naplno využiť potenciál, ktorý v nás je. Svoje bohaté teoretické vedomosti dokáže bravúrne pretaviť do praxe počas tréningov, ktoré sú personalizované a zamerané na maximalizáciu účinku a efektivity každého cvičenia. Pri zostavovaní cvikov zohľadňuje najmä konkrétne potreby, očakávania a požiadavky klientov. Každý tréning prispôsobí aktuálnym možnostiam a fyzickým dispozíciám cvičenca, berúc pri tom do úvahy jeho fyzický stav a možnosti, resp. prípadné ťažkosti alebo zdravotné obmedzenia. Základom je preňho zachovanie zdravia a fit telesnej kondície. Ku svojim klientom pristupuje korektne, vždy keď sa dá, sa im snaží vyjsť v ústrety a aktívne ich počúva. Po odbornej stránke na sebe neustále pracuje, kontinuálne sa vzdeláva a rozširuje si svoje zručnosti. Som mu vďačná za kvalitne pripravené a odcvičené tréningy, za odborné rady, týkajúce sa cvičenia a držania tela a za jeho ochotu pomôcť. Vrelo vám odporúčam kontaktovať ho a začať s ním cvičiť.

 • Viktor Kulcsar

  Viktor Kulcsar

  Študent

  Maximálna spokojnosť. Ako mladý človek, ktorý trpí hemofíliou som bol s prácou Olivera veľmi spokojný. Tým, že nemôžem robiť skoro žiadny šport, bolo pre mňa veľmi tažké nájsť niečo, pričom mi buď nezatečú kĺby alebo nebudem mať modriny. Aj ked začiatky boli tažké, veľa som sa naučil. Od správneho držania tela, cez stravovanie, až po ako správne cvičit. Formu sme cibrili čo naviac aby som sa vyhol akýmkoľvek zbytočným zraneniam a aby som v budúcnosti, keď už budem cvičiť mal pevné základy a mal na čom stavať. Tréningy sa vždy niesli v super nálade, vždy bola sranda aj vyzývačky (ktoré som skoro vždy prehral). Nikdy ma nenútil robiť niečo, čo sa mi nepozdávalo, vždy vymyslel niečo iné. Čiže u mňa veľký palec hore, odporúčam.

 • Martin Kocinger

  Martin Kocinger

  Sedavé zamestnanie

  Oliver je Pán Tréner! Dostal som sa k nemu po jednej z jeho prednášok, kde ma oslovili jeho vedomosti a poznatky z trénerstva a fyzioterapie, podložené praxou, najnovšími výskumami a špičkovými odborníkmi. Rozhodol som sa preto vyskúšať cvičenie pod jeho vedením a po zhruba polročnom cvičení som maximálne spokojný! Tréningy s ním majú šťavu, sú pestré, zábavné, šité na mieru, zamerané presne na moje slabé miesta a Oliver ich vie vždy flexibilne prisbôsobiť aktuálnemu stavu a kondícii. Zároveň ma núti neustále sa zlepšovať, napredovať a prekonávať samého seba, pričom vie aj správne nabudiť a motivovať. Je to profík, ktorý skutočne rozmie tomu čo robí a plne dôverujem jeho úsudku. Čo si však na ňom cením najviac je jeho ochota vysvetliť jednotlivé cviky, snaha naučiť správne cvičiť, aby som cvičeniu naozaj rozumel, trpezlivosť, ľudský prístup a profesionalita. Na tréningoch nepoľavuje, stále dáva pozor ako cvičím, podľa potreby ma napraví, prípadne prisbôsobí cviky a maximálne sa mi venuje. A čo je úplne najlepšie, po niekoľkých týždňoch som začal reálne pociťovať a vidieť výsledky - bolesti kolena po operácii sa mi zmiernili rovnako ako bolesti chrbta spôsobené sedavým zamestnaním. Zlepšila sa mi sila, stabilita, kondícia a telo výrazne spevnelo. Olivera plne odporúčam každému, kto sa chce zveriť do rúk skutočného odborníka a chce cvičením dosiahnuť aj reálne výsledky. A ako bonus si nechajte u neho spraviť aj jedálniček na mieru a vaša cesta zdravým a fit telom naberie ten správny smer! ;)